قوانین و مقررات

تمامی کالاها و خدمات وب سایت فروشگاه کوکو هوم , حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و مقررات تولید و نشر محتوای آنلاین می باشد .

مسلما رعایت قوانین در وب سایت کوکو هوم دو جانبه بوده و کاربران نیز مختار به پذیرش و به تبع آن موظف به رعایت قوانین حاکی و جاری که در این صفحه به نگارش در آمده است می باشند . بدیهی است دستورات و تغییرات جدید که از سوی مراجع ناظر ابلاغ می شود نیز در همین صفحه اعمال و به روز خواهد گردید .

قوانین ارائه محصولات و خدمات فروشگاه کوکو هوم
– تمامی محصولات عرضه شده در وب سایت کوکو هوم دارای مجوز رسمی و تاییدیه های لازم می باشد .
– تمام محصولات عرضه شده در وب سایت کوکو هوم اصل هیچگونه محصول جعلی و فاقد اعتبار از کمپانیهای سازنده را عرضه نخواهد کرد.

– تمامی محصولات دارای قیمت مصرف کننده می باشند که به صورت آنلاین توسط وب سایت کوکو به روزسانی می شود .
-مشتریان گرامی به علت رعایت موازین بهداشتی لطفا در انتخاب جنس خود نهایت دقت را رعایت فرمایید چون جنس خریداری شده با توجه به قوانین روند بازگرداندن کالا قابل بازگشت هست .

-مشتریان گرامی سفارشات شما با توجه به فاکتور خرید خدمتتان فرستاده میشود در صورت عدم تطابق فاکتور با جنس تحویل داده شده مراتب را هرچه سریعتر از طریق ایمیل یا تماس با شماره فروشگاه اطلاع فرمایید و لطفا از باز کردن بسته بندی محصول جدا خودداری فرمایید.چرا که در غیر اینصورت جنس تحویل داده شده تعویض نمیشود .

-لازم به ذکر است محصولات استوک مباشند .
– درج شماره تلفن و شماره موبایل ، آدرس دقیق و کد پستی در خرید ها جهت پیگیری خرید الزامی است.
با تشکر مدیریت فروشگاه کوکو هوم