مهارتهای زندگی

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

چه رنگ‌هایی را با لباس بنفش سِت کنیم؟

به گزارش کوکوهوم به نقل از بیتوته،رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که معمولا مورد علاقه ی خیلی از افراد برای فصول مختلف سال است. ست رنگ بنفش هرگز معطوف به فصل خاصی نمی شود و معمولا با طیف گسترده ای از رنگ ها هم جور در می آید.

ست رنگ بنفش

رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که در دسته ی رنگ های ثانویه قرار میگیرد. این رنگ را می توانید از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به دست آورید. که رنگ بنفش قابلیت این را دارد که با همین رنگ ها هم به خوبی ست شود. یکی از مهم ترین رنگ هایی که به عنوان مکمل رنگ بنفش انتخاب می شود، زرد است. البته شما می توانید برای ایجاد یک ست رنگ بنفش از انواع طیف های بنفش استفاده کنید که ترکیب بسیار زیبایی را رقم می زند.

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

ست رنگ بنفش معمولا با طیف گسترده ای از رنگ ها هم جور در می آید

کاربرد رنگ بنفش در لباس ها 

رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که معمولا بدون اینکه حتی ترند هم نباشد، با استقبال خوبی برای ست کردن مواجه می شود. بنفش را یکی از لوکس ترین رنگ های دنیا می دانند و این رنگ علاوه بر اینکه در ست های زیبای لباس کاربرد فراوانی دارد، برای انواع دکوراسیون و چیدمان داخلی و خارجی هم می تواند در شرایط مختلف و در ترکیب با انواع رنگ ها قرار گیرد.

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

کاربرد ست بنفش در لباس ها 

طیف های مختلف رنگ بنفش 

یاسی، ویولت یا بنفش آبی، ارغوانی و بنفش قرمز را می توانیم از زیباترین ترکیبات رنگ بنفش بنامیم. هر کدام از این ها معانی و کاربردهای خاص خودشان را دارند و به نوبه ی خودشان در انواع استایل استفاده می شوند. در واقع می توانیم ادعا کنیم که طیف های مختلف رنگ بنفش از کم و زیاد کردن رنگ های آب و قرمز در ترکیب رنگی به دست می آیند. البته در برخی از واقع هم کمرنگ بودن  و پررنگ بودن خود رنگ نیز می تواند طیف مختلفی از خود بنفش را ایجاد کند.

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

برای ست بنفش می توانید از تناژهای مختلف بنفش استفاده کنید

در طیف های رنگی بنفش، رنگ ویولت یا همان بنفش آبی دارای تناژ رنگی آبی بوده و رنگ بنفش ارغوانی از آن دسته از رنگ هاست که تناژ رنگ قرمز بیشتری دارد. رنگ یاسی که از گل مگنولیا گرفته می شود همان رنگ ویلت روشن را یاسی می نامند می بینید؟ طیف های مختلف رنگ بنفش می توانند از اندکی کم و زیاد شدن یک رنگ و یا تناژ خود رنگ، به دست آیند. این سیستم در ایجاد یک ست رنگ بنفش در مد و فشن، می تواند بسیار کاربردی باشد.

در واقع ست رنگی بنفش می تواند هم به صورت مونوکروم و تک رنگ از یکی از طیف های رنگ بنفش باشد و یا می تواند از طیف های مختلف رنگ بنفش هم انتخاب شود.

رنگ بنفش نماد چیست؟

در علم روانشناسی، رنگ بنفش روشن یا همان یاسی را می توانیم نمادی از عشق و آرامش، بنفش تیره را نمادی از  غم و اندوه و بی اعتنایی و رنگ بنفش روشن را نماد فردیت و تخیل معرفی نماییم. از طرفی، بنفش را می توانیم رنگ تقدس، سلطنت، ارزش و شجاعت نیز معرفی کنیم.

عموما گفته می شود که شخصیت شناسی رنگ بنفش به این گونه است که افرادی که رنگ بنفش را می پسندند، افراد تقریبا خودپسندی معرفی می شوند. تفکر و خواسته ی دیگران به هیچ وجه برایشان در اولویت قرار ندارد و تنها به خواسته ی خودشان اهمیت می دهند.

به طور کلی، می توانیم غرور را یکی از بولدترین ویژگی های شخصیتی رنگ بنفش معرفی نماییم. البته این چیزها به این معنا نیست که انتخاب رنگ بنفش همیشه شامه ای از خودخواهی و خود پسندی را به همراه دارد، نه.  این تعارف تنها برخی از تعاریفی است که در قالب شخصیت شناسی رنگ بنفش گنجانده شده اند.

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسعکس های ست بنفش در استایل

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

رنگ یاسی یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسرنگ ارغوانی یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسرنگ ویولت یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسراهنمای استایل کردن با ست بنفش 

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

استایل با ست بنفش

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسانواع استایل با ست بنفش

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباساستایل با ست بنفش و انواع کفش ها

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباساستایل با ست بنفش در زمستان

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسست لباس بنفش

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباساستایل با ست بنفش

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسست بنفش و استایل های تابستانه و زمستانه

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسکاربرد ست بنفش در انواع استایل ها

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباسست لباس بنفش

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباستصویر ست بنفش در انواع استایل ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *