مهارتهای زندگی

نحوه ست کردن لباس رنگ بنفش + مدل ست لباس

purple color set clothes 01

چه رنگ‌هایی را با لباس بنفش سِت کنیم؟

رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که معمولا مورد علاقه ی خیلی از افراد برای فصول مختلف سال است. ست رنگ بنفش هرگز معطوف به فصل خاصی نمی شود و معمولا با طیف گسترده ای از رنگ ها هم جور در می آید.

ست رنگ بنفش

رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که در دسته ی رنگ های ثانویه قرار میگیرد. این رنگ را می توانید از ترکیب دو رنگ قرمز و آبی به دست آورید. که رنگ بنفش قابلیت این را دارد که با همین رنگ ها هم به خوبی ست شود. یکی از مهم ترین رنگ هایی که به عنوان مکمل رنگ بنفش انتخاب می شود، زرد است. البته شما می توانید برای ایجاد یک ست رنگ بنفش از انواع طیف های بنفش استفاده کنید که ترکیب بسیار زیبایی را رقم می زند.

purple color set clothes 02

ست رنگ بنفش معمولا با طیف گسترده ای از رنگ ها هم جور در می آید

کاربرد رنگ بنفش در لباس ها 

رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که معمولا بدون اینکه حتی ترند هم نباشد، با استقبال خوبی برای ست کردن مواجه می شود. بنفش را یکی از لوکس ترین رنگ های دنیا می دانند و این رنگ علاوه بر اینکه در ست های زیبای لباس کاربرد فراوانی دارد، برای انواع دکوراسیون و چیدمان داخلی و خارجی هم می تواند در شرایط مختلف و در ترکیب با انواع رنگ ها قرار گیرد.

purple color set clothes 03

کاربرد ست بنفش در لباس ها 

طیف های مختلف رنگ بنفش 

یاسی، ویولت یا بنفش آبی، ارغوانی و بنفش قرمز را می توانیم از زیباترین ترکیبات رنگ بنفش بنامیم. هر کدام از این ها معانی و کاربردهای خاص خودشان را دارند و به نوبه ی خودشان در انواع استایل استفاده می شوند. در واقع می توانیم ادعا کنیم که طیف های مختلف رنگ بنفش از کم و زیاد کردن رنگ های آب و قرمز در ترکیب رنگی به دست می آیند. البته در برخی از واقع هم کمرنگ بودن  و پررنگ بودن خود رنگ نیز می تواند طیف مختلفی از خود بنفش را ایجاد کند.

purple color set clothes 04

برای ست بنفش می توانید از تناژهای مختلف بنفش استفاده کنید

در طیف های رنگی بنفش، رنگ ویولت یا همان بنفش آبی دارای تناژ رنگی آبی بوده و رنگ بنفش ارغوانی از آن دسته از رنگ هاست که تناژ رنگ قرمز بیشتری دارد. رنگ یاسی که از گل مگنولیا گرفته می شود همان رنگ ویلت روشن را یاسی می نامند می بینید؟ طیف های مختلف رنگ بنفش می توانند از اندکی کم و زیاد شدن یک رنگ و یا تناژ خود رنگ، به دست آیند. این سیستم در ایجاد یک ست رنگ بنفش در مد و فشن، می تواند بسیار کاربردی باشد. در واقع ست رنگی بنفش می تواند هم به صورت مونوکروم و تک رنگ از یکی از طیف های رنگ بنفش باشد و یا می تواند از طیف های مختلف رنگ بنفش هم انتخاب شود.

رنگ بنفش نماد چیست؟

در علم روانشناسی، رنگ بنفش روشن یا همان یاسی را می توانیم نمادی از عشق و آرامش، بنفش تیره را نمادی از  غم و اندوه و بی اعتنایی و رنگ بنفش روشن را نماد فردیت و تخیل معرفی نماییم. از طرفی، بنفش را می توانیم رنگ تقدس، سلطنت، ارزش و شجاعت نیز معرفی کنیم.

عموما گفته می شود که شخصیت شناسی رنگ بنفش به این گونه است که افرادی که رنگ بنفش را می پسندند، افراد تقریبا خودپسندی معرفی می شوند. تفکر و خواسته ی دیگران به هیچ وجه برایشان در اولویت قرار ندارد و تنها به خواسته ی خودشان اهمیت می دهند.

به طور کلی، می توانیم غرور را یکی از بولدترین ویژگی های شخصیتی رنگ بنفش معرفی نماییم. البته این چیزها به این معنا نیست که انتخاب رنگ بنفش همیشه شامه ای از خودخواهی و خود پسندی را به همراه دارد، نه.  این تعارف تنها برخی از تعاریفی است که در قالب شخصیت شناسی رنگ بنفش گنجانده شده اند.

purple color set clothes 06عکس های ست بنفش در استایل

purple color set clothes 07

رنگ یاسی یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

purple color set clothes 08رنگ ارغوانی یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

purple color set clothes 09رنگ ویولت یکی از رنگ های مناسب در ست بنفش است

purple color set clothes 10راهنمای استایل کردن با ست بنفش 

purple color set clothes 11

استایل با ست بنفش

purple color set clothes 12انواع استایل با ست بنفش

purple color set clothes 13استایل با ست بنفش و انواع کفش ها

purple color set clothes 14استایل با ست بنفش در زمستان

purple color set clothes 15ست لباس بنفش

purple color set clothes 16استایل با ست بنفش

purple color set clothes 17ست بنفش و استایل های تابستانه و زمستانه

purple color set clothes 18کاربرد ست بنفش در انواع استایل ها

purple color set clothes 19ست لباس بنفش

purple color set clothes 20تصویر ست بنفش در انواع استایل ها

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *